Kaffeknappen Oslo  

Ønsker du å leie kaffemaskin eller vanndispenser til ditt kontor? Ta kontakt med en av våre baristasertifiserte ansatte og finn en løsning som passer ditt behov. Vi avtaler gjerne et møte for prøvesmaking av kaffen og test av løsningene.

Tlf: 22 51 10 10
E-post: Kaffeknappen@NO.nestle.com

Holder du til i Stavangerområdet? Se kontaktinfo for Stavanger her.

Besøksadresse:
Hoffsveien 1 A
0275 OSLO

Postadresse:
Postboks 115 Skøyen
0212 OSLO

Varelager:
Økernveien 121
0579 OSLO

Kontaktpersoner i Oslo og omegn:

Bjørn Kenneth Andersen, Business Manager
Bjorn.Andersen@NO.nestle.com

Peter Øyen-Havekes, Machine Sales
Peter.Oyen-Havekes@NO.nestle.com

Ieva Zelbaite, Ingredient Sales
 Ieva.Zelbaite@NO.nestle.com

Plinio Micheletti, Service Manager 
Plinio.Micheletti@NO.nestle.com

Carlos Carvalho, Warehouse Manager
Carlos.Carvalho@NO.nestle.com